شرایط و قوانین سفارش از سایت ایمن گران حریق
کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب سايت ایمن گران حریق به اطلاع می رساند استفاده از ‌سایت ایمن گران حریق به معنی توافق کامل شما با قوانین مندرج در اين صفحه می‌باشد.
ایمن گران حریق متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود می باشد.
در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات ایمن گران حریق در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد. استفاده ی مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی ایمن گران حریق می باشد.
کاربر سایت با ثبت نام و استفاده از خدمات ایمن گران حریق موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده است لذا حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب می نماید.
استفاده از کلمات مناسب جهت استفاده در ایمیل در هنگام ثبت نام در سايت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، ایمن گران حریق می تواند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع دسترسي وي به امکانات سایت اقدام نماید.
استفاده از کلمات مناسب در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است.
احترام به قوانين جمهوري اسلامي ایران و عدم نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است. در صورت مشاهده موارد مربوطه دسترسي كاربر به سایت براي هميشه قطع خواهد شد.
کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.
در خصوص افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم رایانه وی مسئولیتی بر عهده ایمن گران حریق نیست.
کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
استفاده کاربر از ایمن گران حریق به‌ نحوی که باعث آسيب، از کار انداختن يا ایجاد عیب در سایت شود ممنوع است. کاربر مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به محتوایی که بنا به تشخیص ایمن گران حریق خارج از دسترس است یا ارائه نشده ‌نمی باشد.
ایمن گران حریق در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده مسئولیتی ندارد.
ایمن گران حریق مجاز به توقف سفارش‌‏گیری جدید و فروش بدون اطلاع قبلی است. در اینصورت تمامی سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد.
کلیه محتوای سایت ایمن گران حریق صرفاً متعلق به شرکت ایمن گران حریق می باشد. هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از محتوای سایت ایمن گران حریق بدون کسب مجوز مکتوب از شرکت ایمن گران حریق غیر مجاز است و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.
شرایط و قوانین تخفیف
محصولات ایمن گران حریق به دلایل زیر مشمول تخفیف می‌شوند:
– جشنواره‌های تخفیف اعلام شده از سوی تامین کنندگان
– نزدیک بودن تاریخ انقضای کالا (بین 6 تا 12 ماه) برای تخفیف بالای 30%
– جشنواره‌های فروش ایمن گران حریق

شرایط و قوانین کد تخفیف
کدهای تخفیف بر روی کالاهایی که از قبل مشمول تخفیف هستند، اعمال نمی‌شود.
کدهای تخفیف در تاریخ اعلام شده منقضی می‌شوند. در صورت عدم اعلام تاریخ انقضاء، کد تخفیف پس از پایان جشنواره فروش مربوطه منقضی می‌شود.